„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain
Náhrada uTorrentu jménem qBittorrent « Disortograf bloguje

Disortograf bloguje Nic převratného zde nečekejte, ať se pak nedivíte

9Čvc/150

Náhrada uTorrentu jménem qBittorrent

Nějaký ten den zpět jsem blognul na téma „Jak se zbavit reklamy v uTorrentu“, což je poměrně navštěvovaný post, jako jeden z mála :D. Nicméně doba pokročila a já jsem se rozhodl uTorrent po svých skandálech s instalací bitcoin mineru a protlačováním tuny reklamy odstranit ze svého života. Nebojte s P2P jsem neskončil. Nahradit tohoto klienta nebylo jednoduché a přechod jsem inicioval několikrát, ale vždy jsem se k němu v vrátil, až klient qBittorrent byl schopen poskytnout vše a uTorrent plně nahradit.
qBittorrent

Jak jsem již napsal a logo uvedlo, jedná se o program qBittorrent, který se snaží kopírovat původní filozofii uTorrentu, než byl prodán. Vývojáři se tedy snaží vyvíjet minimalistický program, který nebude náročný na zdroje, nemá v sobě reklamu a nabídne maximum funkcí.

qBittorrent nabízí vše co uTorrent a je s ním kompatibilní (v rámci rozšířeného protokolu), program je počeštěn, obsahuje webové rozhraní, šifrování protokolu atd.. Není toho moc co říct, prostě nainstalujte a dejte vědět jak jste spokojeni 🙂

qBittorrent2

Pokud tedy hledáte opravdu skvělého klienta nemáte co řešit.

http://www.qbittorrent.org/download.php